??? ???? ???? ??? ?? ??? ????? ???.
??? ???

خرید کریو

بهترین vpn برای خرید کدام است؟ کریو vpn یا پنج سرویس پارس لاین
Slider 1 Slider 2 Slider 3

بهترین vpn برای خرید کدام است؟ کریو vpn یا پنج سرویس پارس لاین

با سلام و عرض ادب و احترام نسبت به کاربران گرامی پارس لاین با توجه به سوالاتی که برخی از مشترکان عزیز داشته اند که چه سرویسی را خریداری نمایند که تمام نیازهای لازم آن ها را به خوبی رفع نماید و از دست قطعی های بی جا و اختلالات در امان باشند ما نقد و بررسی سرویس های موجود را برای شما عزیزان گرامی آماده کرده ایم که با موضوع بهترین vpn کدام است؟ کریو یا بسته پنج سرویس پارس لاین

نقد و بررسی vpn ( شبکه اختصاصی مجازی ) را با معرفی این محصولات آغاز می کنیم

از لحاظ سرعت و کارایی

1- کریو  ( kerio control vpn clinet ) : سرویسی شناخته شده در زمینه امن سازی و عبور از فیلتر و باز کردن سایت هایی از قبیل facebook و youtube می باشد که همه ما از این اطلاعات آگاه هستیم از لحاظ سرعت می توان گفت که یکی از پرسرعترین سرویس های موجود میان vpn ( شبکه های اختصاصی مجازی ) می باشد.

2- پنج سرویس پارس لاین ( super tunnel vpn – tunnel plus vpn – pm9 vpn – cisco vpn ) : این vpn در راستای رضایتمندی کاربران پارس لاین طراحی و برنامه نویسی شده است این سرویس دارای 4 نوع vpn قدرتمند برای سیستم عامل ویندوز (کامپیتور Microsoft windows) با کانکشن اختصاصی ارائه می شود. هیچنین شما می توانید با دستگاه و android smart phone و سیستم عامل هایی همچون مک و IOS که توسط شرکت apple ارائه می شوند متصل شوید. سرعت این سرویس بسیار عالی می باشد و شما در هر لحظه می توانید در صورت عدم رضایت از یک vpn با vpn دیگر به صورت رایگان یا به عبارتی با هزینه یک سرویس از چندین vpn استفاده نمایید در واقع پنج سرویس پارس لاین می تواند تمام نیازهای یک کاربر حرفه و یا تازه کار را برآورده و فراهم کند.

طرز کار vpn ( شبکه اختصاصی مجازی ) نحوه تضمین امنیت

به عبارت چند تصویر طرز کار vpn برای درکی بهتر از امنیت اطلاعات شما در پایین درج شده است.

طرز کار vpn با توجه به تصویر نحوه اتصال شما به vpn و ردگیری و تبادل اطلاعات

شما ( you ): به عنوان یک کاربر به vpn ( شبکه اختصاصی مجازی ) متصل می شوید.

vpn provider ( سرویس دهنده شبکه اختصاصی مجازی ) : با توجه به سرورهایی که به شما از location ( موقعیت جغرافیایی سرور ) به شما ارائه می دهد اتصاصی امن و کد شده را همانند تصوید encrypted tunnel for vpn را برای شما به وجود می آورد اطلاعات به صورت کد شده در این مسیر از you با encrypted tunnel به vpn provider و سپس به اینترنت متصل می شوند و موقعیت جغرافیایی شما همان موقعیت جغرافیایی vpn provider می شود و این گونه است که شما توانایی استفاده از سایت هایی همچون facebook را دارا می شوید.

نحوه کار vpn

با توجه به توضیحاتی و نقد و بررسی داده شده امیدواریم که بتوانید سرویس vpn مورد نظر خود را به خوبی و بدون شک و تردید انتخاب نمایید.

با تشکر از حسن انتخاب شما

خرید vpn


برچسب ها