??? ???? ???? ??? ?? ??? ????? ???.
??? ???

خرید کریو

کانکشن جدید پنج سرویس ویژه پارس لاین و آموزش استفاده
Slider 1 Slider 2 Slider 3

توجه :‌ این آموزش به دلیل تغییر کانکشن به کانکشن فارسی دیگر اعتباری ندارد. شما جهت استفاده کافی است که کانشکن را از قسمت دانلود کانکشن ها دانلود نمایید و استفاده کنید. با تشکر


 

 

کانکشن جدید پنج سرویس ویژه پارس لاین و آموزش استفاده

طراحی و برنامه نویسی کانکشنی بسیار قدرتمند و با تنضیمات جدید سرویس ها پاسخگوی نیازهای شما کاربران گرامی خوهد بود سرعت در سرویسهای جدید فوق العاده بالا و ویژه می باشد سرعت اتصال بسیار سریع و عدم قطعی را می توانید در کانکشن و تنضیمات حرفه ای vpn پارس لاین تجربه کنید.

 

قابل توجه کاربران :‌ کاربرانی که قبلا اکانت پنج سرویس ویژه پارس لاین را خریداری کرده اند فقط کافی است که کانکشن جدید را دانلود نمایند و از نهایت کیفیت و سرعت بهره مند شوند.

parsline-smart-connection-virtual-privet-network

راهنمای استفاده از کانکشن جدید پارس لاین و توضیحات مورد نیاز

مرحله اول ( گام اول ) : ابتدا فایل کانکشن را از طریق لینک رو به رو دانلود نمایید :  دانلود کانکشن پنج سرویس پارس لاین

مرحله دوم ( گام دوم ) : حال فایل دانلود شده را باز کرده و فایل “parsline-smart-connection 1.4” را اجرا کنید و با چند کلیک ساده مراحل نصب را انجام دهید پس از نصب بر روی صفحه اصلی کامپیوتر شما فایل “smart connection” ظاهر می شود که شما بر روی آن کلیک می نمایید و استفاده می کنید.

روش استفاده از سرویس های پنج سرویس پارس لاین

کاربران گرامی در کانکشن جدید سه نوع از تنضیمات جدید برای جلو گیری از هرگونه اختلال و افت سرعت ساخته شده است که شما را از مشکلات قطعی و افت سرعت حفظ می کند و می توان گفت که رمزنگاری این سرویس ها به امنیت هرچه بیشتر شما نیز کمک بزرگی خواهد کرد که این تنضیمات جدید با نام های  :  “FTE”  “OBFS2”  “OBFS3”  در کانکشن جهت استفاده موجود می باشند.

نکته : شما برای اتصال کافی است ابتدا سرور را از قسمت “select server” انتخاب کرده (سرور کشور مورد نظر : آلمانهلند و… ) و “username” و  “password” خریداری شده را در کانکشن هوشمند پارس لاین وارد کرده و سپس از قسمت “select service” سرویس مد نظر را انتخاب کنید ( توجه کنید که تمامی سرویس ها برای شما فعال می باشند تست کنید و از سرویس محبوب خود استفاده نمایید در صورتی که هر زمان با یکی از سرویس های خود مشکلی داشتید با سرویس های دیگر متصل شوید.) حال از قسمت “using encryption method”  یک نوع از رمزنگاری های جلوگیرنده از اختلال و افت سرعت را به دلخواه انتخاب نمایید و گزینه “connect” را بزنید و از سرویس خود استفاده کنید.

 

ابزارهای کاربردی کانکشن جدید پنج سرویس پارس لاین :

۱- تغییر رمز یا “password” به صورت آنی از قسمت “change password

۲- نمایش وضعیت سرور ها از قسمت “server status

۳- نمایش اخبار مهم از قسمت “news

۴- نمایش آدرس جدید با کلیک بر روی آیکون کانکشن از قسمت “address finder“در نوار ابزار پایین صفحه نمایش شما

۵- امکان ورود به سایت برای تمدید اکانت از قسمت “recharge

 


برچسب ها