??? ???? ???? ??? ?? ??? ????? ???.
??? ???

خرید کریو

kerio در سال 2017 و خرید کریو بی اختلال - تبریک عید نوروز به کاربران
Slider 1 Slider 2 Slider 3

kerio در سال 2017 و خرید کریو بی اختلال

خرید کریو در سال 2017

با توجه به بررسی عملکرد سرویس کریو در سال های گذشته همواره شاهد اختلالاتی بودیم که متاسفانه بعضی از کاربران را دچار مشکل می کرد ولی در سال 2017 اختلالات این سرویس کاهش یافت و در حال حاضر می توان گفت که هیچگونه مشکلی وجود ندارد و کریو را میتوان بدون قطعی بدون اختلال و پرسرعت خرید کرد و استفاده نمود امسال هم کریو در همان دو ورژن 32 و 64 بیتی ارائه شده است هم اکنون کاربران سایت پارس لاین در حال استفاده از این سرویس هستند و خوشبختانه هیچگونه مشکلی گزارش نشده است.

در رابطه با خرید کریو مشکلاتی که کاربران را تهدید میکند از این قبیل می باشند :

  1. متاسفانه برخی از سایت ها اکانت های جعلی و بدون سرور را می فروشند که کاربر خرید خود را انجام میدهد ولی توانایی استفاده و اتصال را ندارد.
  2. برخی از سایت ها به نادرستی اسم سرور های خود را در قالب دامین می دهند همانند : kerio . kerio . com که اینگونه سرورها ابهاماتی را در بر دارد که عدم شفافیت تعداد سرور ها را نشان دهنده است.
  3. عدم داشتن اطلاعات کافی و شروع به فروختن کریو وی پی ان کردن بعضی از سایت باعث ایجاد اختلالات در سرویس های خریداری شده از آن سایت ها می کند.
  4. پشتیبانی ضعیف برخی از سایت های فروشنده کریو

و عواملی دیگر که اعتماد مشتریان گرامی را برای خرید این سرویس دفع کرده است.

سایت پارس لاین همواره با دادن سرویس های کریو مناسب در قالب اکانت هایی ماهیانه توانسته کاربران و مشتریان خود را راضی نگاه دارد امیدواریم که همیشه رضایت شما کاربران و مشتریان عزیز را دارا باشیم منفعت ما در گرو رضایت شماست.

شما هم اکنون می توانید کریو را از پارس لاین با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا به صورت آنلاین و آنی خرید نمایید در صورتی که سوالی یا درخواستی دارید از طریق فرم تماس با ما یا ایمیل داده شده در صفحه تماس با ما میتوانید با پارس لاین در ارتباط باشید.

سال نو و عید نوروز را به تمامی ایرانیان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 


برچسب ها